KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12756113
nr 1275 6113
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsning, Stockholm från Kastellholmen. Signerad, daterad 1927. Motivet: 13x19 cm
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:56:45
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr